Menu

Deska dwuwarstwowa lakierowana CZEREŚNIA Amerykańska 11x100x1000 NATUR

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 311,22 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 311.22

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość M2
Zyskujesz 62 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dąbex
Kod produktu: J14M-00719
Opis Opis

Deska dwuwarstwowa lakierowana CZEREŚNIA Amerykańska 11x100x1000 NATUR


PRODUKT: Deska dwuwarstwowa
DREWNO: CZEREŚNIA Amerykańska
WYMIAR: 11x100x1000
KLASA: NATUR
WYKOŃCZENIE: Lakier bezbarwny półmatowy
ILOŚĆ m2 w opakowaniu: 3

Deski dwuwarstwowe - to materiał drewniany, którego konstrukcja opiera się na dwóch precyzyjnie dobranych i trwale połączonych warstwach: użytkowej - pełniącej walory estetyczne ze szlachetnego drewna oraz podkładowej - pełniącej funkcję konstrukcyjną. Podłogi takie charakteryzują się dużą stabilnością.

Czereśnia amerykańska - rośnie w Stanach Zjednoczonych od Ontario po Florydę i od Dakoty po Teksas, w Meksyku i Gwatemali, różne odmiany czeremchy występują również w Europie w lasach mieszanych.

Delikatnej budowy różowe drewno bielaste w sposób widoczny odróżnia się od drewna twardzielowego, które ma kolor ciemno czerwono-brązowy z wąskimi brązowymi plamkami. Usłojowanie czereśni jest regularne, a faktura jest delikatna i regularna.

Natur – Dopuszczalne nieznaczne różnice w kolorystyce drewna, sporadycznie występujące sęki zdrowe o średnicy do 4 mm, czarne o średnicy do 2 mm, dowolny układ słojów bez ostrych różnic między elementami.

Wyprodukowano wg normy PN-EN 14342
Wilgotność 9% (+/- 2%)

Deska dwuwarstwowa lakierowana Czereśnia Amerykańska 11x100x1000 Natur to podłoga, którą charakteryzuje niezwykła stabilność, jak również wytrzymałość. Wszystko to zawdzięcza swojemu wykonaniu, a konkretnie temu, iż złożona ona została z dwóch części. Pierwsza warstwa - użytkowa, służy walorom estetycznym, natomiast druga - podkładowa, spełnia bardziej rolę konstrukcyjną, czyli podporową. Jeżeli chodzi o materiał, to ta deska dwuwarstwowa wykonana została z drzewa, jakim jest czereśnia amerykańska. Drzewo to rośnie w Stanach Zjednoczonych i spotkać je można od Dakoty po Teksas, od Ontario po Florydę oraz w Ameryce Łacińskiej - w Meksyku i Gwatemali.

W europejskich lasach mieszanych także możliwe są do spotkania różnego rodzaju odmiany czeremchy. Faktura czereśni charakteryzuje się delikatnością, a także - podobnie jak usłojowanie - regularnością. Drewno twardzielowe o barwie ciemno czerwono-brązowej z wąskimi brązowymi plamkami w sposób znaczny odróżnia się od subtelnej budowy różowego drewna bielastego. Możliwe są delikatne różnice w kolorystyce drewna, natomiast układ słojów może być dowolny, bez ostrych różnic pomiędzy elementami. Sprawia to, że deska podłogowa Czereśnia Amerykańska Natur wygląda zdecydowanie bardziej realistycznie.

Opinie o produkcie (3)
5 grudnia 2018

Bardzo piękny odcień deski, intensywny ale naprawdę się do niego przekonałem i świetnie pasuje

12 grudnia 2018

Jestem zadowolony z zakupów 5/5

18 grudnia 2018

Pierwszy raz robiłem tu zakupy ale wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów!  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl